Важливо :: Життя громади :: 30 травня 2023 18:37 , Олексій Ладика
shoolcover

У Краматорську та деяких інших містах Донеччини можуть відновити офлайн-навчання: подробиці від Павла Кириленка

Для цього там мають бути укриття

Наступного навчального року у деяких містах Донецької області для певної кількості учнів можуть відновити офлайн-навчання. Воно буде відбуватися в укриттях, які облаштують в найбільш пристосованих до цього школах.

Про це сьогодні на брифінгу розповів керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Як би активно не відбувались бойові дії, щоб навчальний процес відбувся в офлайн-режимі, ми готуємось вже зараз. У тому числі ми готуємось до пілотного проєкту, де навчання частини тих учнів, які зараз перебувають на території Донецької області, буде відбуватись в укриттях шкіл", - сказав він.

Донеччина має отримати від держави субвенцію в розмірі 23 млн грн на облаштування укриттів у школах. За словами Кириленка, цієї суми вистачить приблизно на чотири укриття. Обласна влада, окрім державного бюджету, шукає й інші джерела фінансування і хоче залучити також ресурси волонтерських та міжнародних організацій - тоді місць для навчання буде більше. 

"Для пілотного проєкту обрані найбільші міста області, в яких найбільше учнів - це Краматорськ, Добропілля, Покровськ. В цих містах будуть обиратися школи, в яких облаштують укриття", - сказав очільник Донеччини.

Павло Кириленко каже, що укриття матимуть сприятливі, комфортні умови для навчання, а також відпочинку дітей. Також обласна влада опрацьовує логістику, як безпечно доставляти учнів від місць їх проживання до місця навчання. 

Зараз на території Донецької області мешкає майже 32 тисячі учнів, через повномасштабне російське вторгнення всі вони навчаються в режимі онлайн. Після реалізації пілотного проєкту частину з цих учнів переведуть на навчання в режимі укриттів. В яких закладах освіти буде йти навчання - про це батьки дізнаються до початку навчального року. 

Інші статті на цю тему

schoolsratingcover

Чотири краматорських школи потрапили до десятки найкращих у області

kompyuterna-tehnika-dlya-uchniv-kramatorska

Управління освіти роз'яснило кілька питань щодо надання комп'ютерної техніки у поточному навчальному році

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту

коментарі