Важливо :: Життя громади :: 07 листопада 2023 17:15 , Краматорск Пост
Gascover

У Краматорську триває капітальний ремонт системи газопостачання до багатоповерхівки, пошкодженої внаслідок обстрілу

Розповідаємо, чим ще займався Донецькоблгаз у Краматорську та районі минулого тижня

Газівники Донецькоблгазу продовжують працювати на вільних та деокупованих територіях Донеччини. Сьогодні розповідаємо, чим вони займалися протягом минулого тижня у Краматорську та Краматорському районі.

Відновлення газопостачання у пошкодженому будинку

Наприкінці літа 2022 року мешканці 64 квартир у Краматорську опинилися без газопостачання через ворожий обстріл їхнього будинку. І хоча газу у місті тоді не було з кінця травня, ще майже рік жодних відновлювальних робіт у цьому напрямку в тому будинку не проводилося.

Нагадаємо, що газопостачання у Краматорську відновили наприкінці жовтня минулого року. І ось, як повідомляє сторінка Донецькоблгаз у телеграмі, з жовтня цього року у будинку розпочалися відновлювальні роботи.

test

На сьогодні фахівці Краматорського УГГ ліквідували виявлені під час обстеження пошкодження, зокрема, вже замінили 22 метри пошкодженої ділянки газопроводу, а також виконали заміну кранів та вводів у квартири.

У міськгазі зазначають, що роботи виконано на 75 %.

Що ще робили газівники у місті та районі минулого тижня

На минулому тижні у Краматорську внаслідок аварійної ситуації тимчасово відключено від газопостачання 9 абонентів в одній з багатоповерхівок.

Також через крадіжку газового обладнання, один абонент у Краматорську був відключений від газопостачання.

У Костянтинівці газівники виявили 11 пошкоджень системи газопостачання, що були спричинені бойовими діями. Внаслідок цього 44 абонентів тимчасово відключили від газопостачання.

Разом з тим фахівці Костянтинівського УГГ відновили газопостачання до 4 абонентів приватного сектору, які не мали доступу до газу ще з серпня цього року через розгерметизацію газопроводу через артилерійський обстріл.

Фахівці Слов’янського УГГ минулого тижня виявили та ліквідували низку пошкоджень системи газопостачання без витоків газу, що виникли внаслідок бойових дій:

- 64 пошкодження у с. Дробишеве,
- 28 пошкоджень у м. Лиман,
- 3 пошкодження у с. Богородичне,
- 1 пошкодження у с. Рай-Олександрівка.

Нагадуємо також, що несанкціоноване втручання в систему газопостачання заборонено. Попри це минулого тижня у Слов’янську газівники зафіксували таке втручання в систему з метою необлікованого використання природного газу, тобто крадіжки. Представники міськгазу склали акт про порушення, а абонента-порушника, жителя приватного сектору міста, відключили від системи газопостачання.

За матеріалами АТ Донецькоблгаз. Фото - АТ Донецькоблгаз.

Інші статті на цю тему

gazosnabzhenie

Процес буде йти поступово

Gasweekcover

Обстеження та ремонти відбувалися у Краматорську, Костянтинівці, Дружківці та Богородичному

gazovyky5

Вони відмовились від евакуації і продовжували роботу попри небезпеку обстрілів