Важливо :: Політика :: 21 липня 2019 15:45 , Олексій Ладика
bilbord-agitaciya

У Краматорську у день виборів висять білборди з прихованою агітацією

У Краматорську у день позачергових парламентських виборів 21 липня висять білборди з прихованою агітацією.

На жодному з них немає імені та прізвища кандидата чи назви партії. Тим не менш, на одному з білбордів, що висить біля автовокзалу, розміщено гасло однієї з партій "Зробимо їх ще раз!", а сам рекламний щит виконано у стилістиці цієї партії.

билборд-агитация2

Окрім того, по всьому місту багато білбордів з дитячими малюнками та логотипом відомої у Краматорську громадської організації, яка асоціюється з одним із кандидатів у депутати.

билборд-агитация3 билборд-агитация4 билборд-агитация5

Рух "ЧЕСНО", який слідкує за ходом голосування, зазначає, що білборди з рекламою без вихідних даних, яка не містить назви партії, але натякає на неї гаслами та стилем виконання, хоч і не є порушенням виборчого законодавства, але вважається прихованою агітацією.

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Інші статті на цю тему

коментарі