reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 20 березня 2020 11:56 , Олексій Ладика
termometr-bolezn-koronavirus

У Краматорську у ще однієї людини підозрюють коронавірус. Мер звернувся до краматорців

Наразі жодного підтвердженого випадку немає.

У Краматорську станом на 10 ранку п'ятниці, 20 березня, виявлено сім людей з підозрою на коронавірус. За останню добу додалася ще одна підозра на захворювання COVID-19, повідомляє Краматорське самоврядування.

Усіх краматорців з підозрами госпіталізували до інфекційної лікарні Костянтинівки.

За результатами тестів, п'ять підозр не підтвердились, ще две досліджують.

ОНОВЛЕНО: Шоста підозра не підтвердилася

Загалом в Україні станом на сьогоднішній ранок зафіксовано 26 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, один з них - у Донецькій області (у Маріуполі). Три людини померли (у Чернівецькій, Житомирській та Івано-Франківській областях).

Мер Краматорська Андрій Панков виступив зі зверненням до краматорців у зв'язку із запровадженим карантином та обмеженнями, які він передбачає. Він наголосив, що це вимушений захід, якому усі мають слідувати.

Панков закликав краматорців максимально залишатися вдома та обмежити свої контакти, особливо це стосується літніх людей, які перебувають у зоні ризику. Міський голова стверджує, що ситуація у Краматорську повністю контрольована, але не можна і применшувати загрозу.

"Наразі міська влада працює над вирішенням важливих питань: це організація підвозу на робочі місця усіх медичних працівників, виплата грошової допомоги сім`ям з дітьми, що належать до пільгових категорій, виготовлення захисних масок та пошив захисник костюмів для медиків, ми підтримуємо співпрацю з торговими та аптечними мережами, аби не допустити дефіциту продуктів чи ліків. Усі служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити життєдіяльність всього Краматорська та не допустити поширення небезпечної хвороби", – написав Панков у Facebook.

17 березня мер Краматорська Андрій Панков оголосив про запровадження в місті додаткових заходів щодо попередження поширення коронавіруса, які виходять з рішення Кабміну. Всі заклади громадського харчування та розважальні заклади повинні бути закриті, всі масові заходи з кількістю понад 10 чоловік заборонені, припинено транспортне сполучення між містами і областями, запроваджуються обмеження на проїзд в громадському транспорті - не більше 10 пасажирів одночасно.

Інші статті на цю тему

vakcinaciya-privivka

Щеплення можуть отримати цільові групи та особи, які зареєструвалися у додатку "Дія"

koronavirus
vakcinuvannya-vid-covid-19-u-doneckij-obasti
коментарі