Важливо :: Гроші :: 23 квітня 2021 11:01 , Олексій Ладика
trolejbus-kramatorsk

У Краматорську у тролейбусах і автобусах скасували можливість сплачувати за проїзд телефонами

Можна лише банківською карткою

З 23 квітня у комунальних автобусах і тролейбусах більше не можна сплачувати за проїзд телефонами та смарт-годинниками. Єдина можливість для безготівкового розрахунку - банківська картка.

Краматорське трамвайно-тролейбусне управління (КТТУ) ухвалило таке рішення "у зв'язку з великою кількістю випадків сплати проїзду токенами (телефонами, годинниками тощо) з "нульовим" балансом або балансом з недостатньою кількістю коштів та з метою зменшення заборгованості за проїзд".

На останньому засіданні робочої групи з перевірки тарифів на послуги з перевезення пасажирів міським транспортом представники КТТУ скаржилися на недосконалість системи безготівкової оплати проїзду. За їхніми словами, через те, що пасажири розраховуються телефонами чи смарт-годинниками, підприємство недоотримує "тисячі гривень".

Окрім того, бувають збої, коли кошти за сплачений проїзд по кілька днів не доходять на рахунки КТТУ. А коли починають доходити, гроші за всі попередні поїздки починаються списуватися з карток пасажирів і в останніх через це виникає паніка. Ми про це нещодавно писали.

Тому на підприємстві виступили за те, щоб безготівковий розрахунок за проїзд здійснювався лише банківськими картками, без гаджетів. 

Про ситуацію з безготівковою оплатою - з 29:32

Інші статті на цю тему

avtobus-33-kramatorsk

І про що з умов договору варто знати пасажирам

novi-avtobusy-v-kramatorsku-v-seredyni

Після початку великої війни у Краматорську працювали лише тролейбуси

avtobus-shabelkovka

Платний проїзд повертаються і до тролейбусів

коментарі