Важливо :: Життя громади :: 21 листопада 2022 10:37 , Олексій Ладика
litvinenko-proc

У Краматорську в один день поховали двох військовослужбовців тероборони, загиблих під Сватовим

Вони покояться на Алеї Слави

В один день 19 листопада у Краматорську на Алеї Слави поховали двох військовослужбовців тероборони, які загинули на Сватівському напрямку - Сергія Літвіненка і Олега Проця.

Солдат Олег Проць служив у зенітно-кулеметному відділенні зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини А7272 (тероборона). Він загинув 12 листопада в районі села Площанка під Сватовим. 

test

"Колектив Краматорської ЗОШ №10 у скорботі схиляє голову перед  вічною пам’яттю загиблого випускника нашого закладу 2008 року Проця Олега Вікторовича. Не вагаючись, у скрутний для України час, він став на захист Батьківщини від рашистської навали. Віддавши своє життя, герой урятував наше. Олег відчайдушно боронив українську землю і загинув 12 листопада на Луганщині під Сватовим. Воїне, ти для нас назавжди залишишся добрим, життєрадісним, розумним, мужнім, відважним! 

Ми приносимо щирі співчуття матері Олега, нашій колезі. Низький доземний уклін, Ольго Володимирівно, за виховання сина-патріота, воїна, справжнього борця за справедливість! Герої не вмирають!

Світла пам'ять і Царство Небесне!!!".

Солдат Сергій Літвіненко загинув 13 листопада під час виконання бойового завдання в районі Площанки. Він був бойовим медиком 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7272 (тероборона). До війни працював у "швидкій".

test

"З глибоким сумом повідомляємо про загибель Літвіненка Сергія Віталійовича, фельдшера з інформування бригад про виклик оперативно-диспетчерського відділу Центру.

Сергій Віталійович загинув 13 листопада на 55 році життя, захищаючи нашу країну.

Добрий, спокійний, уважний, розсудливий - таким Сергій Віталійович назавжди залишиться в наших спогадах.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, близьким та рідним, поділяємо горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Вічна, світла пам'ять".

Інші статті на цю тему

Kondratenkocover

Він загинув у своєму першому та останньому бою

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

Ivan-Pashenko (1)

Військовослужбовця представили до державної нагороди посмертно

коментарі