Важливо :: Життя громади :: 10 квітня 2023 20:37 , Микола Жалнін
oleksandr-kotlyarov (2)

У Краматорську в один день поховали двох загиблих на війні військовослужбовців

Олександр Котляров служив у десантно-штурмовій бригаді, а Святослав Абраменко - прикордонником

10 квітня у Краматорську попрощалися з двома загиблими на війні з Росією захисниками України - військовослужбовцем 77-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил України Олександром Котляровим і військовим Краматорського прикордонного загону Святославом Абраменком.

test Олександр Котляров. Фото з його сторінки у Фейсбук

Олександр Котляров до і під час великої війни працював на одному з приватних підприємств у Полтаві, а перед цим — на Новокраматорському машинобудівному заводі. Проте у серпні 2022 року він добровільно пішов до військкомату, щоб записатися на службу до Збройних Сил України. 5 листопада 2022 року він відправився в навчальний центр, а після навчання, здобувши всі необхідні навички, - на передову. 

Останнім місцем служби Олександра був Бахмут, де той отримав поранення. Після цього військовослужбовець у різних госпіталях переніс чотири операції та, отримавши відпустку, 2 квітня повернувся до Краматорська, щоб побачити рідних. В той же день йому раптово стало гірше, і, не прийшовши до тями, чоловік помер.

testtest

test Олександра Котлярова поховали на Алеї героїв. Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

Попрощатися з Олександром на Алею героїв на Іванівському кладовищі прийшли його батьки та сестра, дружина і 8-річний син, а також побратими по військовій службі та знайомі. У день похорону сестра військового попросила мешканців Краматорська підписати на сайті президента України петицію щодо присвоєння Олександру Котляровому звання Героя України.

test Святослав Абраменко. Фото із соцмереж

Прикордонник Святослав Абраменко загинув під час боїв за багатостраждальну Мар'їнку у ніч на 5 квітня. Проводити прикордонника в останню путь прийшли представники його родини, бойові побратими, знайомі та просто небайдужі містяни.

test

test Поховання Святослава Абраменка. Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

Святослав закінчив у 2009 році загальноосвітню школу N12. Після цього проходив армійську службу в охороні дипломатичних місій. З 24 лютого 2022 року він, як і більшість своїх колег, був на найскладніших ділянках фронту.  

Поховали прикордонника на кладовищі по вулиці Дружби.

Інші статті на цю тему

Kupriyanenkocover

Боронити Україну продовжує його син

Kondratenkocover

Він загинув у своєму першому та останньому бою

Ivan-Pashenko (1)

Військовослужбовця представили до державної нагороди посмертно

коментарі