Важливо :: Життя громади :: 16 листопада 2022 11:18 , Олексій Ладика
zagibli-vijskovi

У Краматорську в один день поховали трьох загиблих військовослужбовців

Дружина одного з них нещодавно втратила на війні батька

15 листопада у Краматорську на Алеї Слави поховали трьох військовослужбовців, які загинули у боях з російськими окупантами: Андрія Савченка, Анатолія Карпенка та Миколу Зозуляка.

Співробітник військової частини А0336 Андрій Савченко загинув 5 листопада поблизу селища Новоселівське під Сватово на Луганщині. Внаслідок артилерійського обстрілу Савченко отримав поранення, несумісне з життям, повідомляє Краматорський районний територіальний центр комплектації та соціальної підтримки (РТЦК та СП).

test Андрій Савченко

Військовослужбовець 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи Анатолій Карпенко загинув 3 листопада під час виконання бойового завдання в районі селища Спірне під Бахмутом.

test Анатолій Карпенко

Стрілець-зенітник з військової частини А7272 (тероборона) молодший сержант Микола Зозуляк загинув 9 листопада поблизу села Площанка під Сватовим. До великої війни Зозуляк працював на Новокраматорському машинобудівному заводі. Для його дружини це вже друга втрата у цій війні - у вересні у боях за звільнення Лиману загинув її батько Іван Печерський, який також служив у теробороні.

test Микола Зозуляк

Інші статті на цю тему

Turchincover

Відповідна петиція вже набрала половину потрібних для розгляду голосів

semenov-i-fidrya

Петиція набрала майже половину потрібної кількості голосів

oleksandr piast

У воїна залишилось троє дітей

коментарі