Важливо :: Життя громади :: 07 вересня 2021 12:15 , Олексій Ладика
stusove-kolo-kramatorsk

У Краматорську вчителі організувалися і провели Стусове коло

Захід був присвячений річниці смерті поета

5 вересня у Краматорську вчителі української мови та літератури вшановували пам'ять поета Василя Стуса імпровізованим Стусовим колом. Захід, присвячений річниці смерті поета, відбувся біля його пам'ятника на перехресті вулиць Дружби і Стуса.

Вчителі читали поезії Стуса, його переклади та авторські присвяти поету, виконували пісні, хореографічні композиції.

"Усе пройшло гарно, чудова ініціатива від учителів, без вказівки зверху. З власної ініціативи вчителі української мови та літератури зорганізувалися на Стусове коло. Підготували вірші поета та власні присвяти", - розповіла Kramatorsk Post Оксана Проселкова, вчителька української мови та літератури в 11-й школі.

"У наш час слова Василя Стуса промовляються з кормом в горлі, його слова актуальними залишаються досі, наша боротьба за демократичні цінності не завершена, і тому для мене особисто ця подія та ще й від учителів була символічною. Сподіваюсь, що педагогічні гуртівки стануть доброю традицією", - додала вона.

Нагадаємо, 1 вересня біля Краматорського економіко-гуманітарного ліцею №8 урочисто відкрили пам'ятник українському поетові Василю Стусу, іменем якого названий цей навчальний заклад. Це другий пам'ятник поетові у місті. Перший був відкритий у липні на перехресті вулиць Дружби і Стуса.

Інші статті на цю тему

sutus-1

Ідея монументу належить архітектору В'ячеславу Гутирі, а втілити її в життя допомогли працівники заводу "Донмет"

pamyatnik-stusu-kramatorsk

Відкриття відбудеться 1 вересня

pamyatnik-stusu-8-licey (1)

Він стоїть біля ліцею №8, який носить ім'я поета

коментарі