Важливо :: Життя громади :: 06 серпня 2020 09:52 , Олексій Ладика
art-obekt-installyaciya-konteinery

У Краматорську відбудеться рейв-вечірка біля інсталяції з контейнерів

Акція проходитиме під гаслом "Мистецтву не місце на відшибі!"

У суботу, 8 серпня, у Краматорську відбудеться рейв-вечірка. Але це буде не просто вечірка, а акція "Відшибне мистецтво".

"Проходитиме акція під гаслом "Мистецтву не місце на відшибі!", а символом та місцем події виступить артоб'єкт "Культурна Незалежність" Дмитра Фатума. Так, це саме ті контейнери, які нещодавно перемістили на галявину біля старого фонтану у парку Ювілейному", – повідомляє молодіжна платформа "Вільна Хата", яка є організатором події.

Місце, де відбудеться акція-рейв

Акція-рейв розпочнеться о 20:30. Організатори просять взяти із собою захисну маску та пам'ятати про соціальну дистанцію.

"Приходьте, та всі разом підтримаємо сучасне мистецтво в Краматорську та звернемо на себе увагу!", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 30 червня артоб'єкт з вантажних контейнерів "Культурна незалежність", на який український художник Дмитро Фатум наніс у вигляді графіті картини відомих майстрів, перенесли зі входу до парку Ювілейний вглиб цього парку.

Артоб'єкт, встановлений на вході до парку минулого року, вже не раз ставав об'єктом дебатів, петицій, гучних обурень і акцій на його захист. Проти об'єкта кілька разів виступала низка депутатів міськради, а також Російська православна церква в Україні.

Міська влада Краматорська повідомила, що не схвалювала рішень ні щодо встановлення, ні щодо перенесення інсталяції з контейнерів. Разом із тим вона планує створити навколо контейнерів центр молодіжної активності з майданчиком для масових заходів молоді.

Інші статті на цю тему

reiv-belokuzminovskie-skaly
art-obekt-konteinery

Дальнейшая судьба арт-объекта пока неизвестна

konteynery-installyaciya-kramatorsk

Арт-объект теперь будет служить бездомным собакам

коментарі