Цікаво :: Куди піти :: 07 липня 2021 13:37 , Краматорск Пост
afisha-vistavki-ukrayinska-revolyuciya-1917-1921-regionalnij-vimir (1)

У Краматорську відбудеться фотодокументальна виставка "Українська революція 1917-1921: регіональний вимір"

Виставка присвячена діяльності українського національного руху на початку минулого століття

8 липня о 12.45 у Донецькому обласному краєзнавчому музеї відкриється фотодокументальна виставка "Українська революція 1917-1921: регіональний вимір".

Виставка присвячена  перебігові подій Української революції 1917-1921 років у різних регіонах, а також українському національному руху цієї доби за межами України.

Вона складається з 14 тематичних банерів, кожен з яких присвячений окремому регіону України або ареалу діяльності українського національного руху. Зокрема, йдеться про Київщину, Волинь, Поділля, Слобожанщину, Галичину, Крим тощо.

Мета виставка - продемонструвати, що революційні події сто років тому мали загальноукраїнський характер: на сході і заході, півночі та півдні – скрізь в Україні відбулося національне пробудження, почалося державотворення.

Про це свідчать унікальні фотографї з різних регіонів країни доби Української революції, що були зібрані з архівних, музейних та приватних колекцій.

----------

реклама

Приобрести все, что может понадобиться для рыбалки, можно воспользовавшись сайтом bravefishing. Широкий ассортимент товара по доступным ценам.

Інші статті на цю тему

vistavka-cilisnist

Краматорськ став другим містом після Маріуполя, де відбувається виставка

foto-vyacheslava-gutiri

Це репетиція перед великою виставкою у Києві

vistavka-ekologiya

Вона діятиме протягом місяця

коментарі