
У Краматорську відбудеться семінар для IT-підприємців та підприємниць
2 червня у Донбаській державній машинобудівній академії (ДДМА) у Краматорську відбудеться семінар “Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг” для IT підприємців та підприємниць Донецької та Луганської областей.
У вересні 2020 року проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.
В рамках цього проєкту “Сікорскі Челендж” проводить одноденні семінари “Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг” для IT сектору. Мета семінару – обговорити шляхи просування IT компаній від аутсорсингу до розробки власних продуктів, програм та застосунків, що забезпечують їх стійкість та конкурентоспроможність на ринку.
Унаслідок місцеві підприємці ІТ-сектору отримують навички, які допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї за допомогою підходу на основі мінімально життєздатного продукту (MVP) та незалежної підприємницької діяльності, орієнтованої на розробку продукту.
Семінари проводяться Ігорем Пеером – бізнес-тренером з двадцятирічним досвідом в стратегічному плануванні, венчурному бізнесі на ранніх стадіях, розвитку бізнесу та маркетингу. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проектів “MAOF”, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора “BeNextIT” (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан).
Черговий семінар відбудеться у ДДМА 2 червня. Час початку семінару - 12.00. Місце проведення - перший корпус (вул. Академічна, 72), другий поверх, великий читальний зал бібліотеки.
З питаннями звертайтесь до координаторки Наталії Михайличенко: +380996020842, zmij.natalka@gmail.com.
Реєстрація для участі у семінарі за посиланням.
У зв’язку з карантинними обставинами кількість учасників оффлайн-семінару обмежена (20 осіб).
З програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.