Цікаво :: Куди піти :: 17 березня 2021 09:22 , Краматорск Пост
anons-seminara-dlya-it

У Краматорську відбудеться семінар для IT-підприємців

Участь - безкоштовна

У вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг «Сікорскі Челендж» підписали грантову угоду «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

У рамках цього проєкту «Сікорскі Челендж» проведе два цикли одноденних семінарів «Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT-сектору. Мета семінару – обговорити шляхи просування IT-компаній від аутсорсингу до розробки власних продуктів, програм та застосунків, що забезпечують їх стійкість та конкурентоспроможність на ринку.

Унаслідок місцеві підприємці ІТ-сектору отримують навички, які допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї за допомогою підходу на основі мінімально життєздатного продукту (MVP) та незалежної підприємницької діяльності, орієнтованої на розробку продукту.

Семінар проводитиметься Ігорем Пеером – бізнес-тренером з двадцятирічним досвідом у стратегічному плануванні, венчурному бізнесі на ранніх стадіях, розвитку бізнесу та маркетингу. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проєктів «MAOF», членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора «BeNextIT» (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан).

Перший семінар відбудеться 22.03.2021 в Донбаській державній машинобудівній академії, м. Краматорськ. Час початку семінару – 12.00. Місце проведення – перший корпус (вул. Академічна, 72), другий поверх, великий читальний зал бібліотеки. Координатор – Наталя Михайличенко, zmij.natalka@gmail.com).

Реєстрація для участі у семінарі за посиланням. У зв’язку з карантинними обставинами кількість учасників оффлайн-семінару обмежена (20 осіб). Другий цикл семінарів відбудеться в кінці травня-червні, точні дати будуть оголошені пізніше. З програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Інші статті на цю тему

areal-zasnovnyky

Директорка про свій IT бізнес під час війни

кварт1

Для гостей віртуального свята співатимуть Світлана Тарабарова та Franko band

buhgalter

Така пропозиція буде діяти до кінця війни

коментарі