Важливо :: Життя громади :: 12 серпня 2021 13:44 , Анатолій Змійов
yarmarka-vakansij-

У центрі Краматорська 35 підприємств пропонували шукачам зарплату від 15000 гривень

У Краматорську відбувся обласний ярмарок вакансій для молоді «Обираємо майбутнє разом!»

Шість професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста підшукували собі абітурієнтів.

test

Сьогодні у 21 містах Донецької області, де функціонують центри зайнятості пройшли ярмарки вакансій.

За слівами заступника Донецького обласного фонду зайнятості Наталії Адамової, у ярмарках прийняли участь більше 3000 відвідувачів, 300 роботодавців, та 80 навчальних закладів освіти області.

test

Організатори знаючи потреби молоді відібрали ті підприємства та підприємців, які пропонують заробітну плату не менше 15-ти тис. грн..

Сотні шукачів роботи у Краматорську відвідали захід, та ознайомились з вакансіями.

testtesttest

У Краматорську на площі Миру біля ПК «НКМЗ» сьогодні розташувались чотири локації.

На локації «Твоя кар’єра»  свої презентації провели роботодавці провідних підприємств міста, Національної поліції, ВСУ України.

testtestЛюдно було у представників ЧАО «НКМЗ», ЧАО «КЗТС», ЧАО «Єнергомашспецсталь», «Епіцентр», Донецького відділення Укрпошти.

На локації «Твоя можливість» всі охочі могли ознайомитись з професійно-технічними закладами, вищими закладами освіти міста, області та інших регіонів країни.

На локації "Твій вибір» всі шукачі роботи пройшли експрес-тестування, отримали практичну та методичну допомогу в складанні резюме.

Кожен бажаючий зміг прийняти участь у майстер-класах.

test

Цінні поради молодь могла получити від запрошених експертів бізнесу, які наглядно продемонстрували свою продукцію, та розповіли про власний досвід і як досягли успіху.

test

Ці підприємці раніше стояли на  обліку у краматорському центрі зайнятості, склали з фахівцями центру бізнес-плани, змогли їх успішно втілити у життя.

Мета ярмарку - прискорення працевлаштування незайнятого  населення, оперативного задоволення потреб роботодавців у кадрах, підвищення рівня інформованості населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості.

 

коментарі