Важливо :: Життя громади :: 28 грудня 2021 14:57 , Микола Жалнін
ukrposhta-stare-misto 1

У Краматорську відкрили нове сучасне відділення "Укрпошти"

Це перше таке відділення у місті

28 грудня відбулося відкриття нового відділення державного поштового оператора "Укрпошта", що розташоване на проспекті Металургів, 2, у Старому місті.

Приміщення пошти складається з кладової, поштарської кімнати та операційного офісу.

На відкриття відділення завітали міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та керівник донецької філії "Укрпошти" Вадим Шестопалов. 

testtest

Останній заявив, що наступного року у Донецькій області відкриється 19 нових відділень, для ще 19 відділень планується релокація (перенесення у більш доступні місця і з більш якісним ремонтом), а ще близько 30 відділень планують повністю відремонтувати.

Міський голова Краматорська заявив, що одразу після новорічних святкувань планується підписати меморандум з "Укрпоштою" про співпрацю. За його словами, місто братиме зобов'язання ремонтувати всі приміщення, в яких розташовуються відділення “Укрпошти”, бо це здебільшого приміщення комунальної власності.

Після цього Олександр Гончаренко разом з Вадимом Шестопаловим урочисто розрізали стрічку в честь відкриття відділення "Укрпошти". 

Окрім того, міський голова оформив на пошті і заплатив за купівлю, упаковку та доставку подарунків в дитячий будинок "Антошка".

test

Інші статті на цю тему

коментарі