Корисно :: Довідник :: 18 листопада 2022 12:20 , Краматорск Пост
servisnij-centr-gsc-vms-u-kramatorsku-fasad

У Краматорську відновив роботу Сервісний центр МВС

У ньому вже сьогодні можна отримати повний спектр послуг

За повідомленням сайту Головного Сервісного центру МВС вчора у Краматорську відновив свою роботу сервісний центр МВС № 1443. Це вже другий сервісний центр МВС, який розпочинає надавати послуги в Донецькій області, а також уже 144-ий, який відновлює свою роботу в Україні під час повномасштабного вторгнення росії. 

На відкриття сервісного центру МВС завітали перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Карабиць і мер Краматорська Олександр Гончаренко.

test

«Забезпечення доступності та якості надання адміністративних послуг — це основний пріоритет сервісних центрів МВС, незважаючи на воєнний стан. Зручність для громадян завжди була є і буде нашим завданням. Попит на отримання послуг на Донеччині є, тому ми маємо працювати. Завдяки злагодженій співпраці з Краматоською військовою адміністрацією в короткі строки змогли відремонтувати приміщення і перезапустити роботу цього сервісного центру МВС», — зазначив на відкритті перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Карабиць.

Центр знаходиться за звичною адресою: м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 5. Приміщення, яке раніше зазнало ушкоджень під час бойових дій уже відремонтоване. 

У Сервісному центрі м. Краматорськ можна отримати повний спектр послуг з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, з відновлення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, відновлення та обміну посвідчень водія, складати теоретичний та практичний іспити, отримати свідоцтво про допуск до перевезення небезпечних вантажів.

test

Послуги надаються, як і у всіх наших закладах — за попереднім записом. Талон попереднього запису можна отримати в терміналі безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС або оформити онлайн

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

 

Інші статті на цю тему