Важливо :: Життя громади :: 29 листопада 2023 15:30 , Краматорск Пост
Svitlocover

У Краматорську відновлена робота 86 % пунктів вмикання зовнішнього освітлення

Роботам з тестового вмикання освітлення міста заважає погода та аварійні ремонти

У комунальному підприємстві "Міськсвітло" розповіли про хід відновлювальних робіт щодо включення вуличного освітлення у Краматорську, 

За даними підприємства, які воно наводить на своїй сторінці у Фейсбуці, на початок цього тижня відновлено роботу вже 86 % пунктів вмикання зовнішнього освітлення. Екстремальні погодні умови, з якими Краматорськ стикнувся останніми днями, помітно знижують темпи відновлення та додають клопоту, оскільки доводиться виконувати також поточні аварійні ремонти.

test Вуличне освітлення відновлюють у всіх районах міста. Фото - КП "Міськсвітло"

Наступного тижня у КП "Міськсвітло" планують розпочати роботи з усунення дрібних негараздів в роботі зовнішнього освітлення, зокрема й за зверненнями містян до Контакт-центру. На початок цього тижня таких звернень було 107.

Одним з напрямків роботи КП "Міськсвітло" також є обслуговування світлофорного господарства Краматорська. У місті продовжується робота з заміни лампових світлофорів на світлодіодні.

З останнього на сьогодні - роботи на світлофорному об’єкті, що розташований на перетині вул. Аероклубна та Любомира Гузара (Актюбинська).

Роботу КП "Міськсвітло" полегшують колеги з КП ДРУАС, які займаються прибиранням повалених негодою дерев.

Нагадаємо, що  ще у вересні голова міської військової адміністрації говорив, що вуличного освітлення у Краматорську не буде.

 

Інші статті на цю тему

svetofor-1