Важливо :: Гроші :: 24 жовтня 2023 15:45 , Олена Круглова
zakladi-osviti-kramatorska

У Краматорську відремонтують ще три навчальних заклади загальною вартістю понад 7 млн грн

За ці гроші в школах мають замінити вікна та двері

Краматорське Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста (Управління) збирається укласти договір на виконання аварійно-відновлювальних робіт та капітального ремонту ще трьох міських закладів освіти. Всі три школи були пошкоджені в результаті обстрілів рф.

Примітки про відповідний намір з’явилися в оголошеннях у системі ProZorro в середині поточного місяця.

Згідно з техзавданнями, у закладах освіти мають замінити двері та вікна з усіма необхідними для цього демонтажними та монтажними роботами. Так, у філії опорного закладу загальної середньої освіти “Академічний” (колишня школа № 24) це зроблять за 3 406 479,17 грн. У ліцеї № 35 ім. Валентина Шеймана  - за 2 064 934,99 грн, а у Краматорській гімназії № 13, що на Малотаранівці, - за 2 000 979,00 грн.

Всі три тендери проводилися за процедурою відкритих торгів. Щоправда, пропозиції надало тільки одне підприємство - ТОВ "БТ "Ренесанс". Воно і стало переможцем.

Це підприємство, за даними YouControl, зареєстроване у Краматорську у 2019 році. Основним видом діяльності є будівництво житлових і нежитлових будівель. З вересня 2022 року його очолює Павло Лісничий.

На початку жовтня ми писали, що за серпень-вересень поточного року Управління вже уклало з ТОВ "БТ "Ренесанс" кілька договорів на проведення подібних аварійно-відновлювальних робіт та капремонтів у пошкоджених обстрілами рф міських та школі № 15. А також на проведення ремонтних робіт у підвальних приміщеннях деяких будівель з прихованими заради безпеки адресами для подальшого облаштування в них укриттів. Загальна сума виграних підприємством тендерів сягнула 46 319 042,07 грн.

Інші статті на цю тему

коментарі