Важливо :: Життя громади :: 02 червня 2023 16:20 , Микола Жалнін
childrenfestover

У Краматорську відсвяткували День захисту дітей: свято для малечі відбувалося під час повітряної тривоги у регіоні

Як організатори прокоментували святкування під час тривоги

На День захисту дітей, який відзначається 1 червня, представники благодійного фонду "Ліма" влаштували біля свого офісу свято для малечі, яка залишилася у прифронтовому місті. Захід відбувався на тлі повітряної тривоги, що лунула у цей час на Донеччині. 

Директорка благодійного фонду "Ліма" Вікторія Шкаран так прокоментувала Kramatorsk Post проведення свята для малечі під час повітряної тривоги:

"Ми запрошували дітей з батьками. І кожен з батьків вирішував, — залишитися чи піти в укриття. Я теж вважаю, що це не дуже правильно. Ми, дорослі, відповідаємо саме за себе. А за дітей, за своїх, відповідаємо теж ми. Тому у дорослих був вибір: піти в укриття, ми б зачекали, чи залишитися. Більшість залишилися, а точніше, —  не будемо себе обманювати, — всі".

test Свято для малечі (Фото — Микола Жалнін/Kramatorsk Post).

Під час заходу діти робили руханку, гралися, танцювали, малювали на асфальті малюнки, розмальованими долонями створювали картину про мир в Україні. Окрім цього, діти під час свята мали шанс отримати тимчасове патріотичне татуювання.

Наприкінці організатори дарували малечі подарунки — морозиво, соки, солодощі тощо.

Нагадаємо, що у травні цього року у приміщенні TatoHub у Краматорську виступили з виставою актори харківського театру "Тимур". Цей виступ теж був присвячений до Дня захисту дітей.

 

Інші статті на цю тему

Eightmillionrestcover

На організацію дитячих екскурсій екологічними стежками України хочуть витратити вісім мільйонів гривень

Augustchildrencover

А у Слов’янську зростає кількість пологів

Dopomogadytuachomebudynkucover

Вони планують зібрати ще більше грошей з продажу ювілейного вина