Важливо :: Життя громади :: 02 червня 2023 16:20 , Микола Жалнін
childrenfestover

У Краматорську відсвяткували День захисту дітей: свято для малечі відбувалося під час повітряної тривоги у регіоні

Як організатори прокоментували святкування під час тривоги

На День захисту дітей, який відзначається 1 червня, представники благодійного фонду "Ліма" влаштували біля свого офісу свято для малечі, яка залишилася у прифронтовому місті. Захід відбувався на тлі повітряної тривоги, що лунула у цей час на Донеччині. 

Директорка благодійного фонду "Ліма" Вікторія Шкаран так прокоментувала Kramatorsk Post проведення свята для малечі під час повітряної тривоги:

"Ми запрошували дітей з батьками. І кожен з батьків вирішував, — залишитися чи піти в укриття. Я теж вважаю, що це не дуже правильно. Ми, дорослі, відповідаємо саме за себе. А за дітей, за своїх, відповідаємо теж ми. Тому у дорослих був вибір: піти в укриття, ми б зачекали, чи залишитися. Більшість залишилися, а точніше, —  не будемо себе обманювати, — всі".

test Свято для малечі (Фото — Микола Жалнін/Kramatorsk Post).

Під час заходу діти робили руханку, гралися, танцювали, малювали на асфальті малюнки, розмальованими долонями створювали картину про мир в Україні. Окрім цього, діти під час свята мали шанс отримати тимчасове патріотичне татуювання.

Наприкінці організатори дарували малечі подарунки — морозиво, соки, солодощі тощо.

Нагадаємо, що у травні цього року у приміщенні TatoHub у Краматорську виступили з виставою актори харківського театру "Тимур". Цей виступ теж був присвячений до Дня захисту дітей.

 

Інші статті на цю тему

Babiescover

У Слов'янську перемогли дівчатка, а у Костянтинівці хлопці

babiescover

Дівчат цього разу народилося більше

Volunteercentrecover

Розповідаємо про заняття, які пропонує волонтерський центр