Важливо :: Життя громади :: 28 квітня 2021 16:40 , Олексій Ладика
centr-pervichnoy-pomoshchi-1-kramatorsk

У Краматорську вирішили об'єднати Центри первинної допомоги та дві лікарні: що це означає

На медпрацівниках та пацієнтах це ніяк не позначиться

Депутати Краматорської міської ради вирішили об'єднати Центри первинної медико-санітарної допомоги №1 і №2, а також міські лікарні №1 і №3.

Такі рішення вони ухвалили на сесії 28 квітня.

Згідно з документів, депутати вирішили ліквідувати Центр допомоги №2 (колишня поліклініка на Василя Стуса) шляхом приєднання до Центру №1 (колишня поліклініка на Станкобуді). Так само припиняється міська лікарня №1 шляхом приєднання до лікарні №3.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що рішенням про об'єднання Центрів первинної допомоги місто заощадить 11 млн грн на рік. За його словами, жоден з медпрацівників - лікарів та медсестер - скорочений не буде. Скорочення стосуватимуться лише адміністративного апарату Центру №2. Гончаренко назвав його "зайвою надбудовою" і додав, що "при тому дефіциту кадрів, який існує у місті, я впевнений, що вони знайдуть робочі місця". 

Мер також звернув увагу на нарікання на роботу Центру №2: установа не могла отримати додатковий пакет послуг від НСЗУ, ремонт будівлі досі не завершено. Також у керівництва Центру №2 не вийшло винести дві амбулаторії на "Даманський" і тепер мешканці цього мікрорайону звертаються за допомогою до "поліклініки" на Стуса - разом з мешканцями центру міста.

Згідно з рішень депутатів, будуть створені комісії з припинень Центру первинки №2 та міської лікарні №1. До складу комісій увійдуть головні лікарі та головні бухгалтери цих установ - вони повинні будуть ліквідувати медзаклади відповідно до чинного законодавства.

Інші статті на цю тему

medpunktcover

Попри все мешканці міста мають доступ до медичних послуг

cardiocover
Krammedcover
коментарі