Важливо :: Життя громади :: 13 січня 2020 12:15 , Олексій Ладика
reklama-narkotikov

У Краматорську влада почала боротьбу з рекламою наркотиків: як ви можете допомогти

Телефонуйте на лінію 1505

У Краматорську комунальники розпочали зафарбовувати написи з рекламою наркотиків, які з'являються на стінах будинків та інших об'єктах.

Так міська влада виконує відповідне рішення міської ради, повідомляє пресслужба мерії Краматорська.

У більшості випадків написи з адресами продажу наркотиків через деякий час поновлюються.

Тому міська влада просить краматорців повідомляти про появу таких написів за телефоном 1505 – у цьому випадку їх видалятимуть швидше.

Окрім того, у Міністерстві внутрішніх справ України розробили для Telegram чат-бот "СтопНаркотик", призначений для блокування інтернет-ресурсів з продажу наркотиків. 

Туди можна надсилати інформацію про наркоторговців (адреси крамниць у Telegram та на інших інтернет-сайтах, фотографії з рекламою наркотиків та місцями закладок тощо). Уся ця інформація вноситься до бази даних, на основі якої організовуються кампанії з блокування наркокрамниць.

Активісти, які вирішили допомогти поліції боротися з продажем наркотиків, отримують від чат-бота назви наркотичних Telegram-каналів. Після цього активісти мають надіслати скаргу до адміністрації месенджера (відповідна кнопка є у чат-бота). Усе це займає 15 секунд часу.

У МВС зазначили, що з вересня минулого року, коли почав працювати чат-бот "СтопНаркотик", вдалося заблокувати 214 адрес у Telegram, які зловмисники використовували для незаконного розповсюдження наркотиків. 

3600 користувачів регулярно допомагають поліції блокувати "наркокрамниці". За час роботи час-бота йому на перевірку надіслали: 4769 зображень; 7318 адрес у Telegram; 811 адрес веб-сайтів.

Інші статті на цю тему

zbut-narkotikiv-obshuk

Під час обшуку за місцем мешкання затриманого поліцейські вилучили 45 згортків та пакетиків з амфетаміном, MDMA та PVP

zaderzhanie-narkodelcov-kramatorsk

Вартість вилученої партії наркотиків становить 5 млн грн

narkozavisimie-zhenshini-v-kramatorske (1)

Она 10 лет не употребляла наркотики, посвятив эти годы помощи наркозависимым. Но в какой-то момент "выгорела" и не смогла помочь самой себе

коментарі