Важливо :: Життя громади :: 22 серпня 2023 09:28 , Олексій Ладика
lift

У Краматорську вперше з початку великої війни запустили ліфти: коли запустять всі

У міській раді розповіли про складнощі процесу відновлення роботи ліфтів

Останніми днями краматорці у соцмережах і будинкових чатах в месенджерах діляться відео з ліфтами, що відновили свою роботу. Це благо цивілізації не працювало в місті півтора року - з самого початку повномасштабного російського вторгнення. 

За словами начальника Управління інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Ігоря Єськова, наразі у Краматорську в роботі більше сотні ліфтів із 741 наявних у місті.

"Зараз виконуються комплексні заходи з підготовки та запуску ліфтів у Краматорську.  З 1-го серпня виконуються відповідні процедури: тестування, дефектування, підготовка штату, налагоджують диспетчерську роботу та комунікацію з аварійними службами. Потім на ці ліфти чекає експертиза та запуск. На сьогоднішній ранок таких ліфтів в роботі вже більше сотні", - сказав він Kramatorsk Post.

Ігор Єськов зазнавич, що це складний та довгий процес, бо півтора року ліфти були у простою, та й самі будинки були під постійним обстрілом з боку російських військ. Ще й місцеві "добродії" внесли свою лепту - розікрали 17 ліфтів. Місто зараз займається їх відновленням. 

"Зараз всі залучені у цьому непростому процесі, але роботи тривають в темпі. Кінцеву дату не ставимо, бо це виконується під час війни, тому тут без дат. Але ліфти запустять у найближчому майбутньому", - каже чиновник. 

Загалом, як ми писали вище, у Краматорську 741 ліфт. Їхнім обслуговуванням займаються OTIS, ДонецькЛіфт та АДС. Перед цими організаціями постає питання, чи зможуть вони виконувати свої функції з обслуговування при такому рівні сплат за комунальні послуги.  

"Будуть дивитися вже після першого місяця роботи - який буде зворотний відгук у мешканців в платіжках на надання цієї послуги. Адже це безпосередньо зарплатня їхніх працівників, поточний ремонт обладнання та щомісячні витрати за енергоносії", - сказав Ігор Єськов.

Інші статті на цю тему

sxody-lift

Ліфти у місті не працюють більше року

lift-zasidannya

Місто готове допомогти із запуском, але за це має хтось платити

коментарі