Важливо :: Життя громади :: 30 вересня 2021 18:15 , Олена Круглова
bilbord-po-dvorcovoy

У Краматорську впорядкували зовнішню рекламу

Документ, що буде регулювати розміщення зовнішньої реклами, остаточно затвердили депутати. Він почне діяти найближчим часом

Депутати затвердили Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади. Рішення про це вони прийняли вчора на черговій сесії Краматорської міської ради.

Документ вже пройшов всі етапи узгоджень і набере чинності з моменту оприлюднення на офіційному сайті.

Нагадаємо, що у Краматорську питання розміщення зовнішньої реклами до певного часу було неврегульованим. З одного боку, не було жодного регуляторного документ, яким би чітко визначалися вимоги до зовнішніх рекламних об'єктів. З іншого боку, підприємці-рекламники мали низку проблем щодо отримання дозволу на розміщення такої реклами та непрозорих вимог з боку влади.

Не працювала і система контролю за існуючими рекламними об'єктами. Так, влітку минулого року тільки у центральній частині міста було виявлено 596 незаконних рекламних конструкцій.

Крім того, страждав місцевий бюджет, адже деякі рекламники мали заборгованість через несплату оренди за рекламне місце.

Протягом минулої осені незаконні конструкції з вулиць прибрали. Попердні регуляторні акти щодо розміщення зовнішньої реклами визнали неактуальними. І прийнятий вчора Порядок розміщення зовнішньої реклами тепер має прозоріше і чіткіше регулювати цю сферу.

Він чітко визначає зони розміщення реклами. Нагадаємо, що в Краматорську тепер чотири. Так, центр міста весь віднесено до першої зони і в ній забороняється розміщувати будь-які рекламні засоби. В зоні 2 дозволяється розміщення тільки сіті-лайтів та тумб. В зоні 3 дозволяється розміщення всіх рекламних засобів за винятком арочних рекламних конструкцій над проїзною частиною.  В 4 зоні дозволяється розміщення усіх видів зовнішньої реклами.

В залежності від зони розміщення залежить вартість аренди рекламного місця - Порядком визначені відповідні коефіцієнти. 

Порядок також визначає процедуру та терміни отримання дозволів на розміщення реклами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

sveynaya-mashinka-1

С каждым годом швейное оборудование все чаще используется не только на производстве, но и в быту.

dermalogica

Dermalogica – американская профессиональная косметики. Создается она из растительных составляющих, которые активно улучшают состояние кожи.

kompjuterne-krislo-1

Кресла создаваемые современными мебельщиками поражают как стильностью так и эргономичностью.

коментарі