Важливо :: Життя громади :: 27 серпня 2021 16:48 , Олексій Ладика
kvitok-dlya-shkolyariv

У Краматорську вручили першу партію учнівських квитків для безкоштовного проїзду у транспорті

Виготовлення карток сплатив Фонд Едуарда Мкртчана.

27 червня представники усіх краматорських шкіл отримали першу партію учнівських квитків для безкоштовного проїзду у громадському транспорті.

Перед врученням міський голова Олександр Гончаренко сказав, що місту безкоштовний проїзд для школярів нічого не коштуватиме. Перевізникам за це не буде компенсації з бюджету. 

"Це соціальне навантаження, якщо можна так сказати, на ці три перевізика [КТТУ, АТП-11410, ЮМВОСА]", - сказав міський голова.

Виготовлення пластикових учнівських квитків також нічого не коштувало місту - за це сплатив Фонд Едуарда Мкртчана, бізнесмена, який також фінансує створення проєкту майбутнього житлового масиву "Європейський".

test Едуард Мкртчан (на передньому плані)

За словами Гончаренка, виготовлення цих квитків коштувало 1,7 млн грн. Міський голова додав, що загалом 18,5 тис. грн учнів отримають квитки для безкоштовного проїзду.

Приблизно за тиждень кожен учень краматорської школи буде мати на руках цей квиток. У будь-якому разі, з 1 вересня проїзд у громадському транспорті для школярів буде безкоштовний, написав Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

Мкртчан зі свого боку сказав, що його фонд взяв на себе технічну сторону проєкту, і учнівські картки зробили у короткий проміжок часу. За словами бізнесмена, функціонал картки буде постійно розширюватись, але подробиць щодо додаткових можливостей не надав. 

test Учнівський квиток для проїзду у транспорті

Нагадаємо, на початку серпня депутати міськради вирішили, що з 1 вересня по 15 червня для дітей шкільного віку пільга на проїзд у громадському транспорті буде становити 100%

З 1 вересня по 30 червня для студентів (курсантів) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів  пільга складатиме 50 % від вартості встановленого тарифу.

Також для дітей шкільного віку в період з 16 червня по 31 серпня у міському транспорті загального користування (автобус/тролейбус) у Краматорську пільга буде становити 50% від  вартості встановленого тарифу.

Інші статті на цю тему

classescover

На заняттях у профільних класах підсилено окремі дисципліни

schooloverover

Цього року випускники та їхні батьки знову вимушені вітати учителів онлайн

newschedulecover

Є зміни в роботі міжміських рейсів

коментарі