Важливо :: Життя громади :: 21 листопада 2020 18:47 , Анатолій Змійов
den-gdnost-u-kramatorsku-2021 (7) (1)

У Краматорську вшанували День Гідності та Свободи

Урочисті заходи відбулися біля пам’ятника Шевченку

21 листопада у Краматорську вшанували День Гідності та Свободи. Відзначити пам’ятну дату зібралися десятки мешканців міста, волонтери, військові, учасники подій на Майдані, представники політичних партій, учасники АТО і ООС.

Присутні пом’янули загиблих, які віддали свої життя за свободу та гідність України в революції 2004 року і на Майдані у 2013-2014 роках.

test

test

test

На постаменті пам’ятника Шевченку розмістили фотографії наших земляків Івана Пантелєєва та Сергія Бондарева, які загинули в Києві на Майдані.

Люди. які виступали, висловилися про поточну ситуацію в Україні, минулі вибори, висловили побоювання щодо повернення до влади проросійських сил, говорили про недостатню боротьбу в країні з корупцією, закликали до об’єднання всіх патріотичних сил та збереження свобод і прав людини, які були здобуті на Майдані.

test

test

Мітинг завершився виконанням гімну України.

test

День Гідності і свободи – одне із найбільших знакових свят у новітній історії України. Воно встановлено на честь двох подій, які відбулись в Україні – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку це відбувається 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Інші статті на цю тему

veche
-obshhij-vid-mitinga (1)

Урочисті заходи пройшли 21 листопада біля пам’ятника Шевченку

den-svobodi-i-gidnosti (3

В рамках цього відбулися урочистості з нагоди Дня Свободи і Гідності

коментарі