reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 14 березня 2020 16:12 , Анатолій Змійов
foto-den-dobrovolca-1

У Краматорську вшанували воїнів добровольців

Вдячність та подяку висловили сьогодні українським добровольцям

Сьогодні у 13-00 біля пам’ятника Шевченко зібралися ветерани АТО, волонтери, воїни Збройних Сил України та Національної гвардії, представники партії «Демократична Сокира», патріотичні громадяни міста, щоб висловити подяку і віддати данину воїнам-добровольцям, які на протязі 6 років захищають Україну.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих, у тому числі і наших земляків, які віддали своє життя з часів Майдану до сьогодення.

Пам’ятати про воїнів та їх подвиг закликали виступаючі, була озвучена ініціатива щодо збору підписів жителів міста, волонтерів, воїнів АТО і ООС про встановлення на площі Миру пам’ятника українським добровольцям.

На мітингу Всеукраїнським об’єднанням “Країна” за поданням ГО “Союз ветеранів АТО Донбаса” медаль “Доброволець АТО” було вручено родичам наших земляків Володимира Полянського та Дмитра Афанасьєва, які загинули, захищаючи нашу країну.

Сьогодні біля меморіалу загиблим українським воїнам на горі Карачун такі медалі було вручено ще чотирьом нашим воїнам добровольцям Сергію Коваленко, Олександру Полянському, Роману Шевченко, Юрію Шабельнику.

Воїни АТО і добровольці закликали присутніх допомогти побратимам, які попали в скрутне положення, для цього поряд з пам’ятником була встановлена скриня для благодійних внесків.

Присутні читали патріотичні вірші, разом виконали новий Гімн Української армії, закликали і далі боротися за свободу і незалежність країни.

PS:

14 березня 2014 року перші 500 бійців добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом, щоб відправитись на Схід України захищати суверенітет та незалежність країни.

Завдяки добровольчим батальйонам, які прийняли на себе перший удар, владі країни вдалося провести мобілізацію, підготовити та озброїти армію, сформувати Нацгвардію, подавити сепаратистські заколоти.

Сьогодні добровольчи батальйони інтегровані в ряди ВСУ або Національної гвардії, продовжують захищати нашу країну.

Інші статті на цю тему

коментарі