Важливо :: Життя громади :: 21 грудня 2020 14:03 , Олексій Ладика
svetofor-kramatorsk

У Краматорську встановлять новий світлофор на перехресті Тихого-Південна

Цього року світлофори з'явилися на трьох перехрестях у місті.

У Краматорську на перехресті вулиць Олекси Тихого і Південна встановлять світлофор. Таке рішення на останньому засіданні ухвалили депутати Краматорської міської ради.

Згідно з документа, це має бути світлофор без голосового супроводження. Відділ транспорту, зв'язку та енергетики повинен розробити заходи щодо встановлення цього об'єкта.

Програма розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху у Краматорську на 2020-2022 роки передбачає встановлення п'яти світлофорів на загальну суму 5,4 млн грн.

Три з них вже встановили – йдеться про перехрестя вулиць Академічна-Дружби, Двірцева-Приймаченко і Паркова-бул. Машинобудівників (біля автовокзалу). На початку цього року депутати виділили 3,1 млн грн на встановлення об'єктів на цих перехрестях

Ще мають встановити світлофори на перетині вулиць Хабаровська-Мостова та Тихого-Південна.

Відділу транспорту, зв’язку та енергетики вже провів тендер на розробку проєкту будівництва світлофору на перехресті Хабаровська-Мостова на суму понад 77 тис. грн. До 31 грудня проєкт має бути готовий. Після цього вже можна буде розпочинати встановлення самого світлофору - якщо депутати виділять на це гроші.

Така сама процедура очікує і на світлофор на перехресті Тихого і Південної. 

На засіданні виконкому у листопаді начальниця відділу транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва розповідала, що під час процесу створення комплексної схеми дорожнього руху виконавці робіт зауважили про необхідність встановлення світлофору на перехресті Тихого-Південна.

test Перехрестя вулиць Тихого та Південна

Раніше світлофор планували облаштувати в іншому місті – на вул. О. Тихого, на виїзді із промислової зони (біля відділення "Нової пошти"). Однак наразі там вже стоїть острівець безпеки, тому міська влада вважає, що більш доцільно перенести світлофор на перетин з вулицею Південною – саме там зафіксовані високі значення інтенсивності транспортних потоків та наявність маршрутів громадського транспорту.

Інші статті на цю тему

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Хто потрапив до топ-5 найвідповідальніших і топ-3 прогульників у міській раді

deputati-kramatorskoi-miskradi-opir

Містян попросили зберігати спокій і вірити в Збройні сили України

deputati-zvernennya-vtorgnennya

Більшість обранців підтримали звернення

коментарі