Важливо :: Життя громади :: 23 квітня 2020 15:07 , Олексій Ладика
kladbishhe

У Краматорську закривають усі кладовища на Поминальні дні

Транспорт також не буде ходити

У Поминальні дні, які цього року припадають на 25 та 26 квітня, у Краматорську будуть закриті усі кладовища.

Таке рішення задля запобігання розповсюдження коронавірусу сьогодні ухвалив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє Краматорська самоврядування.

Отже, найближчими вихідними для відвідування будуть закриті усі кладовища, що розташовані на території Краматорська та на території селищних рад: Красноторської, Шабельківської, Ясногірської, Біленківської.

Заборона не розповсюджується на випадки поховання померлого, але і тут потрібно дотримуватися протиепідемічних правил: участь не більше ніж 10 осіб, відстань між присутніми має бути не менше ніж 1,5 метри.

Протягом суботи та неділі на вулиці, які ведуть до кладовищ міста, не будуть пропускати транспорт, окрім транспорту екстрених служб, служб які забезпечують життєдіяльність міста та осіб, які проживають на цих вулицях (при наявності документів, що підтверджують реєстрацію).

Окрім того, у ці дні не буде працювати увесь громадський транспорт. Тролейбуси, автобуси та маршрутки не ходитимуть з опівночі суботи, 25 квітня, до 5-ї ранку понеділка, 27 квітня.

Протоієрей Свято-Троїцького Собору Української православної церкви (Московського патріархату) у Краматорську отець Сергій Капітоненко зі свого боку виступив із відеозверненням, в якому заявив, участь у Поминальних днях на кладовищах не має нічого спільного із православними традиціями. Він закликав вірян не приходити у ці дні на цвинтарі.

Інші статті на цю тему

lokdaun-kramatorsk

Локдаун триватиме до 24 січня

karantin-koronavirus

Повертаємось до обмежень, які діяли у грудні

karantin

Розповідаємо, що це означає

коментарі