Корисно :: Довідник :: 09 грудня 2020 10:43 , Олексій Ладика
avtobus-shabelkovka

У Краматорську запустять новий маршрут з Шабельківки до НКМЗ: схема проїзду

Влада сподівається, що автобуси почнуть їздити не пізніше 7 січня

У Краматорську запустять новий автобусний маршрут №33 "Шабельківка – НКМЗ". 

Перевізником буде Краматорське трамвайно-тролейбусне управління – це єдине підприємство, що вийшло на конкурс із пропозицією працювати на новому маршруті, повідомляє прес-служба Краматорської міської ради. 

Новий маршрут матиме довжину 19,3 кілометри в одному напрямку, орієнтовний інтервал руху в години пік має складати від 35 до 45 хвилин. 

Мешканці Шабельківки зможуть без пересадок дістатися до центральної частині міста. Кінцева зупинка маршруту розташовується на кільцевій зупинці тролейбуса по вулиці Дружби біля НКМЗ, льодової арени та майбутнього міського комунального басейну.

Схема маршруту №33:

test

Маршрут будуть обслуговувати три нові автобуси. Вони обладнані трекінговою GPS-системою, кондиціонерами у салоні, інформаційними екранами, внутрішньою і зовнішньою автоматичною інформаційною транспортною системою аудіоінформування пасажирів. Задній майданчик має низький рівень підлоги і відкидний пандус. 

Ці автобуси придбали за 7,5 млн грн – це кошти із міського бюджету.

Коли запрацює маршрут 33

Заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний зазначив, що влада ставить задачу запустити новий маршрут не пізніше 7 січня. Він впевнений, що члени виконкому вчасно підтримають рішення про ухвалення перевізника, і до Різдва усі необхідні процедурні моменти владнають.

Інші статті на цю тему

avtobus-33-kramatorsk

І про що з умов договору варто знати пасажирам

novi-avtobusy-v-kramatorsku-v-seredyni

На сайті міськради вже з'явився проєкт рішення

avtobus-33

Староста Шабельківки попереджає про "апокаліпсис" на селищі з 1 березня

коментарі