Важливо :: Життя громади :: 17 листопада 2021 13:58 , Олексій Ладика
avtobus-trolleybus-kramatorsk

У Краматорську затвердили нову схему автобусних і тролейбусних маршрутів: що буде далі

Автобуси і тролейбуси за новою схемою маршрутів не почнуть їздити просто завтра

Члени виконкому Краматорської міської ради на засіданні 17 листопада затвердили нову схему автобусних та тролейбусних маршрутів.

Ця схема передбачає скасування маршрутів тролейбусів №5, 7, 7а, 8, 8а і 8б, натомість буде новий тролейбусний маршрут №10, який з'єднає "Лазурний" і Старе місто. Детальніше про тролейбусне перезавантаження у Краматорську читайте за посиланням.

Що стосується автобусів, то 10-го маршруту не буде, бо його замінить відповідний тролейбус. Також у новій схемі немає маршрутів 3, 3а, і 23. Натомість з'являться нові маршрути 5б, 18А, 33а. На деяких маршрутах буде змінена схема руху. Одна з головних змін - кількість маленьких маршруток зменшиться майже втричі, а кількість автобусів середньої місткості виросте у два рази. У майбутньому маршрутки мають зовсім зникнути. Більш докладно про кожний автобусний маршрут у новій схемі читайте за посиланням.

Що буде далі

Автобуси і тролейбуси за новою схемою маршрутів не почнуть їздити просто завтра. 

На засіданні виконкому, яке відбудеться всередині грудня, ще мають затвердити умови конкурсу на маршрутах - у цих умовах буде прописано інтервал руху на кожному маршруті, кількість машин, якої місткості, кінець і початок маршруту. Також в умовах буде прописано, що перевізники повинні будуть перевозити учнів шкіл безкоштовно, а студентів училищ, технікумів і вишів - за половину ціни, наголосив міський голова Олександр Гончаренко.

До середини грудня міська влада ще буде опрацьовувати звернення мешканців Краматорська, селищних старост та територіальних комітетів щодо розкладу руху, кількості транспорту і так далі.

Сам конкурс планується провести 25 січня 2022 року, а в лютому члени виконкому мають затвердити його результати. Договори з перевізниками планують укласти до 1 березня - і вже після того автобуси та тролейбуси поїдуть за новими маршрутами. Ці договори будуть укладатися терміном на п'ять років.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

transport

Попри все міський транспорт продовжує працювати

newschedulecover

Зміни у розкладі пов’язані зі збільшенням тривалості світлового дня

zaporizhzhyabuscover

Розповідаємо про маршрут, розклад руху та вартість проїзду

коментарі