Важливо :: Життя громади :: 24 жовтня 2022 18:48 , Олексій Ладика
obyednana-likarnya-kramatorsk

У Краматорську завершився процес об'єднання двох лікарень

На наданні медичних послуг це ніяк не позначиться

У Краматорську завершився процес об'єднання першої і третьої міських лікарень. 

10 жовтня Краматорська міська лікарня №1, яка розташовується на Новому світі і відома насамперед своїм хірургічним відділенням, припинила існування як юридична особа і продовжить надавати медичні послуги у складі Краматорської міської лікарні №3.

"На роботі хірургії це ніяк не позначиться. Відділення залишаються ті самі, що і були. Всі лікарі, всі медсестри залишаються, зменшується лише адміністративний корпус", - сказала Kramatorsk Post Ганна Щербак, яка останні півтора року виконувала обов'язки головної лікарки Краматорської міської лікарні №1, а тепер її посада називається медичний директор з хірургічного профілю.

Медицина Краматорськ

Сьогодні ми розповідаємо про роботу медичних закладів міста.

Об’єднання міської лікарні №3 та міської лікарні №1 розпочалося у квітні 2021 року, коли депутати Краматорської міської ради ухвалили відповідне рішення

Метою такого кроку називалося створення повноцінної багатопрофільної лікарні другого рівня. Заступниця міського голови Краматорська Олена Катальнікова казала, що це дозволить об’єднати всі ургентні служби у межах однієї лікарні та швидко надавати якісну медичну допомогу.

"Це значно прискорить витрати часу на діагностування та надання кваліфікованої допомоги хворим. А також спростить лікування пацієнтів, які надійшли у важкому стані та мають хронічні супутні захворювання.  Медичним працівникам швидкої допомоги не потрібно буде витрачати час на детальну діагностику стану пацієнта, оскільки маршрут буде один – до відділення екстреної допомоги лікарні інтенсивного лікування. При цьому будівлі обох лікарень будуть працювати та належатимуть одному об’єднаному закладу", - цитує Катальнікову сайт міськради.

Ганна Щербак зазначила, що медична реформа, яка триває в Україні, націлена на те, щоб були побудовані більш потужні медичні заклади, щоб в ідеалі в одному медичному закладі була надана уся медична допомога, потрібна для цього регіону.

Окрім того, об'єднана лікарня зможе претендувати на більшу кількість пакетів медичну послуг, які фінансує Національна служба здоров'я України, оскільки деякі пакети можуть виграти лише великі лікарні - і по кількості працівників, і по кількості обладнання. 

Про те, як велика війна вплинула на роботу хірургії у Краматорську, читайте за посиланням на сайті Kramatorsk Post.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Mamographcover

Своєчасне виявлення захворювання може врятувати життя

Heartsurgerycover

Набір пацієнтів для лікування за унікальною методикою продовжується

likarni-kramatorska

Це має позитивно вплинути на прибутковість закладів та на якість медпослуг

коментарі