Важливо :: Життя громади :: 23 березня 2021 12:36 , Краматорск Пост
image2

У Краматорську збільшилася кількість хворих і померлих від коронавірусу

У місті запровадили додаткові карантинні обмеження

Кількість людей із виявленим коронавірусом у Краматорську збільшилася на 43, а загальна кількість осіб з результатом "позитивний" у місті з початку пандемії становить 8609.

Про це повідомила пресслужба Краматорської міської ради

Станом на 22 березня на самоізоляції під наглядом лікарів перебувають  1106 краматорців (за добу додалися 29 людей). Одужало – 7230 осіб. Померло – 148 (+2 смерті).

У міських лікарнях з діагнозом пневмонія перебувають 166 осіб, з них коронавірус мають 125, решта чекають результатів аналізу. Наразі на кисневій підтримці перебувають 93 пацієнти, на апаратах штучної вентиляції легень – один (вільних – 22 апарати).

На апаратній нараді 23 березня начальник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко повідомив, що за минулий тиждень у Краматорську виявили 797 осіб із коронавірусом. За цей самий період від інфекції померди 18 осіб (сім з них - за минулі вихідні). Середній рівень захворюваності на день склав 113,9 (рівень минулого тижня - 59,4).

Щоб хворі із коронавірусом могли лікуватися у рідному місті, Краматорська міська лікарня № 1 подала заяву в Національну службу здоров’я України на отримання "ковідного пакета". Рішення буде прийнято 1 квітня. Якщо НСЗУ підтвердить, Краматорськ матиме ще 100 додаткових ліжок для госпіталізації хворих на ковід.

Додаткові карантинні обмеження

16 березня міська влада Краматорська посилила карантинні обмеження:

  • від 17 березня працівники шкіл перейшли на дистанційний режим роботи (школярі перебуватимуть на канікулах до 28 березня);
  • з 18 березня припиняється робота спортивних секцій у дитячо-юнацьких спортивних школах та закладах, підпорядкованих Управлінню з гуманітарних питань. Усі планові спортивні змагання у місті проводяться без глядачів та вболівальників;
  • з 19 березня по 2 квітня у години пік з 05:00 до 09:00 та з 14:00 до 18:00 у робочі дні вводиться обмеження проїзду осіб похилого віку у міському громадському транспорті (як таких, що належати до групи підвищеного ризику захворюваності на COVID-19);
  • всім іншим закладам незалежно від форми власності рекомендовано посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм, а також розглянути можливість у найкоротші терміни перевести працівників на дистанційну форму роботи.

На засіданні 22 березня міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації вирішив рекомендувати управлінню освіти перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання з 29 березня по 2 квітня. Діти, які навчаються в 1-4 класах, повернуться в класи 29 березня.

Окрім того, діють такі обмежувальні протиепідемічні заходи:

  • Забороняється приймати відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць.
  • Забороняється розміщувати відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані менше, ніж два метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років). Заборона на проведення корпоративів.
  • Обмежується кількість відвідувачів у культових спорудах та приміщеннях, облаштованих для молитовних потреб, з розрахунку одна особа на 5 кв м споруди чи приміщення.
  • Обмежується проведення комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім випадків, якщо внаслідок їх перенесення існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
  • Обмежується кількість відвідувачів у спортивних залах, фітнесцентрах з розрахунку одна особа на 20 кв метрів.

Інші статті на цю тему

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?

koronavirus

У порівнянні з попереднім тижнем - майже у 15 разів

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

коментарі