Важливо :: Політика :: 29 вересня 2021 15:08 , Олексій Ладика
ispolkom-kramatorsk

У Краматорську зменшилася кількість членів виконкому

Зі складу виконкому виключили трьох осіб

У Краматорську членів виконкому стало менше на трьох осіб. Депутати міськради на сесії 29 вересня змінили кількісний склад виконкому - з 24 до 21.

З членів виконкому виключили представника Новокраматорского машинобудівного заводу (НКМЗ) Сергія Удоденка, який нещодавно написав відповідну заяву, колишнього начальника поліції Краматорська Василя Поштака, який тепер очолює поліцію Волновахи, та директора шахового клубу ім. Момота Олександра Мартинкова.

Хто входить до складу виконкому Краматорська

Перш за все, це керівництво міста - міський голова Олександр Гончаренко та його заступники Роман ЗеновАндрій БезсоннийСергій СмирновТетяна СавченкоОлена КатальніковаВалерій Радченко, секретар міськради Ігор Сташкевич і керівниця справами Ірина Славинська.

До виконкому також входять селищні старости Світлана БабаковаРоман МатюнінМикола ГребенюкНаталія МічківськаЛюдмила Панасенко.

Окрім того, членами виконкому є підприємці Надія ВнуковаІгор ЄрмаченкоСергій КондратюкГанна Ощепкова, менеджерка відділення "Ощадбанку" у Краматорську Оксана Лебедєва, колишня очільниця краматорської податкової Людмила Санжура, професорка кафедри економіки підприємства Донбаської державної машинобудівної академії Наталія Рекова.

Які повноваження у виконкому

Виконавчий комітет є найвищим виконавчим органом міської ради, його очолює міський голова. 

Виконком координує діяльність інших виконавчих органів міської ради (управлінь, відділів і так далі), підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міської громади, заслуховує звіти про роботу їхніх керівників.

Виконком має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому виконавчих органів міської ради, а також їхніх посадових осіб.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

deputati-es-za-poroshenka-kramatorsk 1

Звернення до президента з цього приводу не підтримав ніхто, окрім самих депутатів "ЄС" та міського голови

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Хто потрапив до топ-5 найвідповідальніших і топ-3 прогульників у міській раді

opzzh-kramatorsk

Раніше під заборону потрапила і Партія Шарія, представники якої також є у міськраді

коментарі