Важливо :: Життя громади :: 21 жовтня 2020 13:52 , Олексій Ладика
stolovaya-pitanie

У Краматорську зменшили для батьків плату за харчування у школах

Батьки учнів будуть плати менше 10 гривень на день

Батьки учнів 1-4 класів шкіл Краматорська будуть менше платити за харчування. 

21 жовтня чени виконавчого комітету підтримали пропозицію Управління освіти щодо запровадження оплати за харчування школярів за моделлю 70/30, у якій 70 відсотків сплачується з бюджету міста, а 30 – батьками. До цього оплата виконувалась за схемою 50/50. 

Таку пропозицію в Управління освіти пояснили тим, що через пандемію коронавірусу фінансовий стан багатьох сімей похитнувся. 

"Великі підприємства скоротили виробництва, багато малих підприємств вимушені були припинити свою господарську діяльність і таким чином місто йде назустріч мешканцям", – йдеться у повідомленні Краматорського самоврядування.

Окрім того, вартість харчування збільшено з 25 до 26 гривень. Таким чином, батьки замість 12,5 грн на день будуть платити 7,8 грн.

Інші статті на цю тему

katerina-perekrestova (1) (1)

Выпускница не планирует получать высшее образование в Краматорске, но не исключает, что вернется в родной город после университета

arsenij-lyulka (1) (1)

Краматорский выпускник Арсений Люлька набрал 200 в ВНО по математике. Он считает, что киевские ВУЗы не хуже европейских, а вот возвращаться в Краматорск не планирует

vipuskniki-ta-yih-vchitelki

Випускники отримають по 20 тис грн, а їх вчительки - по 25 тис грн

коментарі