Важливо :: Життя громади :: 23 червня 2020 13:13 , Дмитро Лук'яненко
zno

У Краматорську ЗНО відбудеться у дев'яти пунктх тестування

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 червня прийняла рішення, що епідемічна ситуація в Україні дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня

У Краматорську ЗНО буде проходити у дев’яти пунктах тестування, на базі КУГ, ОШ №№ 2, 5, 8, 10, та інших. Діяльність пунктів тестування у Краматорську буде забезпечувати понад 600 спеціально навчених та сертифікованих співробітників, повідомляє пресс-служба виконкому.

Міносвіти та науки, Український регіональний центри оцінювання якості освіти та пункти тестування заявили про готовність провести ЗНО у безпечних умовах, в відповідності з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря . Про це доповіли в прес-службі МОЗ України.

Допуск до складання ЗНО буде відбуватися при відсутності ознак ОРЗ та після вимірювання температури, яка не повинна перевищувати 37,2 градуса. Кожен учасник ЗНО повинен мати захисну маску або респіратор. Відстань поміж учасниками повинна бути не менш ніж 1,2 метри, необхідно суворо дотримувався режиму носіння масок, на пунктах тестування повинні бути в наявності антисептики, супровід медиків та національної поліції.

З метою недопущення скупчення людей для входу в пункти тестування буде відведено більше часу, вхід різних учасників буде розведено у часі. Контролювати дотримання вимог на пунктах тестування буде Держпродпотребслужба.

Інші статті на цю тему

detsad
Далай-лама

Спілкування відбудеться у прямому ефірі

vyacheslav-gipich

Эксперт в сфере образования, бывший директор 9-й школы Вячеслав Гипич

коментарі