Важливо :: Життя громади :: 10 листопада 2021 19:59 , Олексій Ладика
stroitelstvo

У Краматорську зробили ще один крок до початку будівництва багатоповерхівок у майбутньому мікрорайоні "Європейський"

Депутати Краматорської міської ради передали земельну ділянку в оренду Міжнародній організації з міграції (МОМ).

Йдеться по ділянку площею 2,6 га по вул. Бородіно в районі буд. № 207 - краматорці цю місцевість називають "Чечнею", а у майбутньому тут має постати мікрорайон "Європейський".

У рішенні депутатів йдеться, що ділянку передають в оренду МОМ терміном на три роки. Цільове призначення ділянки - будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Це наступний крок до початку у Краматорську будівництва нового житла. МОМ за рахунок німецького банку KfW побудує у місті житло на 250 квартир загальною вартістю близько 12 мільйонів євро (80% житла - для переселенців, 20% - для місцевих мешканців). 

Після будівництва житло передадуть у комунальну власність.

Нове житло будуватиметься в рамках проєкту "Покращення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб на Сході України". Попередній міський голова Краматорська Андрій Панков у вересні минулого року підписав Меморандум про співпрацю стосовно забезпечення житлом вимушених переселенців та місцевих мешканців із Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. Панков повідомляв на своїй сторінці у Facebook, що проєкт передбачає будівництво двох нових будинків на фундаменті недобудов на "Чечні". 

Але ці недобудови все ж будуть зносити, а МОМ будуватиме три багатоповерхівки "з нуля". Вони стануть першими будинками нового мікрорайону "Європейський", який чинне керівництво Краматорська та народний депутат Максим Єфімов презентували у березні цього року.

Нещодавно Управління капітального будівництво оголосило тендер на виготовлення проєкту забудови нового мікрорайону. Вартість робіт складе трохи менше 5,5 млн грн.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

obstril-zhitlo

Як це зараз працює - розповідаємо на прикладі Святогірської громади

rentcover

Від 1500 до 8000 грн і вище – такі ціни на довгострокову оренду житла у місті

mikrorayno-evropeyskiy-u-kramatorsku (1)

За підрахунками адміністрації міста, орієнтовна вартість цього проєкту сягає понад 65 мільйонів доларів

коментарі