Важливо :: Життя громади :: 16 березня 2021 09:54 , Олена Круглова
коронавирус врач больница

Краматорськ вийшов в лідери області по захворюваності на коронавірус

"Ковідне відділення" працює вже на межі можливостей

Краматорськ вийшов на перше місце по захворюваності на коронавірус серед інших населенних пунктів Донецької області. Про це сьогодні повідомив на апартній нараді у виконкомі начальник міськвідділу охорони здоров'я Андрій Петриченко.

Заступник міського голови Андрій Безсонний додав, що ситуація достить непроста за останні три тижні: "На позаминулому тижні було виявлено 219 випадків, наступного тижня - 370, і за останній тиждень вже 416 людей із зафіксованим діагнозом коронавірусу."

Показник захворюваності вищій на 12,6% за показник попереднього тижня, щодня фіксується 3-4 летальних випадки, що становить близько 1,6 %. Загалом із 7769 людей з коронавірусом у Краматорську померло 128.

Начальник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко доповів і про погіршення ситуації в медичних закладах, де перебувають на лікуванні хворі. На кисневій підтримці зараз перебуває 95 пацієнтів, троє з них - на апаратах ШВЛ.

"В третій лікарні знаходиться дуже багато хворих і вона вже на межі своїх можливостей. І сьогодні ми будемо зв'язуватися з обласним Департаментом, щоб перенаправляти хворих до інших лікарень. Є проблема з медичним персоналом та ліжками", - сказав Петриченко.

Основними причинами росту захворюваності назвали несвоєчасне визначення контактних осіб у робочих колективах підприємств та установ, що, в свою чергу, унеможливлює виявлення джерела інфікування, недосконале дотримання протиепідемічних правил. А також проведення масових заходів у місті.

Андрій Безсонний повідомив, що сьогодні буде додатково зібрано протиепідемічну комісію, де будуть приймати рішення щодо подальших дій стосовно виниклої ситуації: дистанційного навчання дітей після завершення канікул, обмеження на проведення громадських та культурних заходів тощо.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі