Важливо :: Життя громади :: 18 листопада 2021 18:13 , Олексій Ладика
ostrovok-bezopasnosti

У Краматорську з'являться ще три "острівця безпеки"

Наразі для них буде розроблятися проєктно-кошторисна документація

У Краматорську з'являться ще три "острівця безпеки", які облаштують на нових пішохідних переходах.

Про це стало відомо на минулому засіданні виконкому, коли заступниця начальника Управління житлово-комунального господарства (УЖКГ) Олена Бахметьєва представляла відповідні зміни до Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху у Краматорську на 2020-2022 роки.

Перший "острівець безпеки" з'явиться на бульварі Краматорському біля будинку №2. Бахметьєва зазначила, що проєктно-кошторисна документація (ПКД) на нього розробили ще минулого року, але там не було враховано додаткове освітлення. Окрім того, якщо раніше передбачалося, що "острівець безпеки" буде з асфальтобетону, то зараз це має бути конструкція за новими технологіями. Усі ці зміни внесуть у ПКД, якщо депутати підтримають на сесії.

Також облаштують пішохідний перехід з "острівцем безпеки" по вул. Танкістів на перехресті з вулицею Горіховою. Олена Бахметьєва нагадала, що мешканці того району зверталися з проханням облаштувати пішохідний перехід, і це звернення розглядали на апаратній нараді. 

Ще один "острівець безпеки" з'явиться на вулиці Конрада Гампера, 5, біля зруйнованої зупинки, перед мостом через річку Казенний Торець. Мешканці зверталися до міської влади з проханням зробити там пішохідний перехід, щоб недалеко було йти до Саду Бернацького.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що там же біля пішохідного переходу потрібно буде встановити і зупинку. 

Зараз "острівці безпеки" у Краматорську є на вулиці Олекси Тихого біля зупинки "Металургійна" і ТЕЦ. Вони викликали нарікання у водіїв через те, що були малопомітні. Після того їх облаштували додатковим освітленням.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

velodorozhka-kramatorsk

Велосмуги на вулицях Дружби та Ярослава Мудрого стали справжнім каменем спотикання між велосипедистами та автомобілістами

velopolosy-kramatorsk

Тепер її будуть розглядати на сесії міськради. Відповідний проєкт рішення вже наданий у відповіді автору

dtp-oleksi-tihogo

Постраждала отримала важкі травми

коментарі