Важливо :: Життя громади :: 27 липня 2021 14:01 , Олексій Ладика
lavochka-bulvar-mashinostroiteley

У лавочках на бульварі Машинобудівників завелися "жучки, які кусають людей"

Міські служби не можуть розібратися, хто буде з ними боротися

Любите відпочивати на лавочках у відремонтованому сквері на бульварі Машинобудівників? Стережіться! Там з'явилися кусючі жуки - можливо, клопи.

Керівниця "Служби єдиного замовника" (КП "СЄЗ") Марина Бурлай на сьогоднішній апаратній нараді повідомила, що 26 липня до Контакт-центру надійшла заява, що у лавочках на бульварі Машинобудівників завелися "жучки, які кусають людей". 

За її словами, звернення спрямували до Управління капітального будівництва (УКБ).

Міського голову Олександра Гончаренка це здивувало. "Яке відношення це управління має до жучків? [...] Управління капітального будівництва не має жодної можливості перевірити, що це за жучки. Вперше про таке чую".

Керівниця КП "СЄЗ" відповіла, що замовником реконструкції бульвару Машинобудівників було УКБ, об'єкт досі нікому не передано на баланс, тому саме це управління і має вирішувати питання з жучками. "Якщо їм потрібно, ми надамо свого лаборанта, він допоможе", - сказала вона. 

У підсумку Гончаренко доручив УКБ самому вирішити, кого залучити до обстеження лавочок у бульварі Машинобудівників, щоб визначити, що за жучки там кусають людей. До наступної апаратної наради, яка відбудеться за тиждень, проблему з комахами потрібно вирішити.

Інші статті на цю тему

коментарі