Важливо :: Життя громади :: 30 вересня 2021 09:30 , Олексій Ладика
blagotvoritelnaya-akciya-licey-4

У ліцеї №4 зібрали 25 кг монет на допомогу онкохворим дітям

Кошти перерахували фонду "Таблеточки"

Учні, їхні батьки та вчителі краматорського ліцею №4 "Успіх" взяли участь у благодійній акції "Монетки дітям", яку проводять Національний банк України та благодійний фонд "Таблеточки" (цей фонд допомагає онкохворим дітям та їхнім сім'ям в Україні).

Чуть цієї акції полягає у тому, щоб у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.  

"Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але в багатьох із нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей", - розповідала Kramatorsk Post педагог-організатор ліцею №4 Дар'я Пучкова.

З 10 вересня у класних кімнатах стояли зроблені дітьми власноруч скриньки, до яких вони збирали монети номіналом 25 копійок упродовж місяця, а деякі приносили декілька разів. В акції взяли участь учні 1-11 класів, до цієї гарної справи залюбки долучились малюки та дорослі.

testtesttest

Загалом зібрали 25 кг монет на суму 2400 гривень. Вранці 28 вересня їх передали до відділення "Ощадбанку", а звідти кошти перерахували фонду "Таблеточки".

test

"Це була чудова акція, дуже хотілося б, щоб організатори вигадали ще щось подібне, і ми всі могли зробити хоч маленький внесок у таку велику справу", - каже пані Дар'я.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

blagodijnij-zabig-vid-sercya-k-sercyu-kramatorsk (1)

Всі охочі зможуть підтримати дітей БД "Антошка"

zabeg-kramatorsk

Зібрані гроші підуть на "шведську стінку" для дітей з інвалідністю

hokkeisty-deti-kramatorsk-2

Завдяки мешканцям Краматорська, які долучилися до благодійної акції "Даруймо щастя дітям", 35 знедолених дітей відвідали льодове шоу "Новорічні дива"

коментарі