Важливо :: Життя громади :: 25 січня 2023 12:52 , Краматорск Пост
shetraitor

У Львові судитимуть мешканку Краматорська: вона прославляла воїнів країни-агресорки

Суд має довести її вину в законному порядку

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 55-річної громадянки України за фактами виправдовування та визнання правомірною збройної агресії РФ проти України, а також глорифікації її учасників (ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Слідством встановлено, що мешканка Краматорська систематично поширювала через власний акаунт у забороненій соцмережі «ВКонтакті» дописи, в яких возвеличувала військових армії агресора.

Окрім цього, обвинувачена неодноразова постила матеріали, спрямовані на виправдовування та підтримку збройної агресії РФ.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Інші статті на цю тему

Informerover

Один з них зливав інформацію про ЗСУ в Краматорську так званому "воєнкору" Владлену Татарському

Sloviansktraitorcover
Brothelcover

За кілька місяців там встигли "попрацювати" 10 жінок