Важливо :: Життя громади :: 07 липня 2021 15:10 , Олена Круглова
vitchiznyane-knigovidannya

У місцевих авторів та авторок з'явилася можливість видати власні книжки

ДонОда приймає заявки на видання книжок за рахунок обласного бюджету

Донецька облдержадміністрація запрошує письменників та письменниць Донецької області подавати заявки на видання книжок за рахунок коштів обласного бюджету. Про це повідомив прес-центр ДонОДА.

Заявки приймаються як від самих авторівта авторок, так і від районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування громадських об’єднань, творчих об’єднань.

Заявки необхідно подати до комісії ДонОДА з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження в Донецькій області до 22 липня включно.

Основними тематичними напрямками мають бути історична, краєзнавча література, видання для дітей та юнацтва, видання національно-патріотичного спрямування, художня література, мистецькі та образотворчі видання, перекладна література.

Додаткова інформація за номером 0952004259. Контактна особа - Ангеліна Олександрівна Литвинова, головний спеціаліст відділу пресслужби управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Інші статті на цю тему

enrike-menendes-na-zustrichi-donoda-ta-oon (1)

На партнерській зустрічі адміністрації області та ООН щодо відновлення постраждалих регіонів був присутній проросійський громадський діяч

filashkin

Розпорядження про призначення ще має підписати президент

vadim-filashkin

Відповідний Указ оприлюднений на офіційному сайті Голови держави

коментарі