Важливо :: Життя громади :: 06 вересня 2021 13:20 , Олена Круглова
sessija-tarif

У міськраді перевірили актуальність регуляторних актів, що діють у Каматорській ТГ

За результатами перевірки, 4 з 15 актів втратили чинність, до 7 внесуть зміни, а 1 взагалі не є регуляторним актом

У Краматорській міськраді була створена робоча група з моніторингу та перегляду діючих регуляторних актів, прийнятих у Краматорській ТГ. Вона проаналізувала 15 регуляторних актів.

За результатами аналізу, залишилися без змін 3 акти: "Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень в нежитлові" від 2011 року та "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Краматорської територіальної громади" від 2021 року та "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку" від 2019 року.

Повністю втратили чинність 4 акта: "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Краматорськ" від 2011 року, "Про місцеві ініціативи в місті Краматорську" від 2012 року, "Про затвердження Правил благоустрою території міста Краматорська" від 2011 року, "Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунальної власності територіальної громади м. Краматорськ" від 2011 року.

До 7 актів вирішили внести зміни, зокрема до: "Про врегулювання питання щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території міста Краматорська" від 2012 року, "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території міста Краматорськ" від 2017 року, "Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Краматорська" від 2011 року, "Про встановлення туристичного збору на території міста Краматорськ" від 2017 року тощо.

А рішення Краматорської міськради "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Краматорськ" від 2010 року, за результатами перегляду робочої групи, визнано не регуляторним актом, оскільки в ньому не встановлюється базова вартість землі у грошовому еквіваленті.

Інші статті на цю тему

sesiya-deputativ-miskradi-kramatorska

Попри те, що "ОПЗЖ" і "Партія Шарія" заборонені, їхні представники продовжують працювати

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Але депутати від цієї партії не позбавлені свого статусу

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

коментарі