Цікаво :: Review :: 05 липня 2021 11:05 , Краматорск Пост
vistavka-paslavskiy-kramatorsk

У музеї у Краматорську відкрилася виставка, присвячена Марку Паславському

Що там можна побачити

У суботу, 3 липня, в Донецькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка "Нью-Йорк - Іловайськ: вибір", присвячена загиблому під Іловайськом у серпні 2014 року добровольцю батальйону "Донбас" Марку Паславському. 

Ця виставка була організована силами Музею Революції Гідності та Музею української діаспори.

Там представлені фотографії родини і самого Марка Паславського, особисті речі останнього (диплом академії Вест-Пойнт, виданий 1987 року, посвідчення про присвоєння Марку звання капітана резерву Армії США, видане 1 серпня 1986 року Президентом і книги, які Марко любив читати), артефакти із Євромайдану, які Маркіян приносив у музей Революції Гідності, світлини зі служби добровольця у зоні АТО, більшість з яких надані його побратимом Вадимом Гайдіним (позивний "Майстер").

testtesttesttesttest

Марко Паславський народився у США в україно-американській родині. Коли у 2014 році на сході України почалася війна, він добровольцем пішов на фронт у складі добровольчого батальйону “Донбас”. Більше про цю людину читайте на сайті Kramatorsk Post.

Захід відвідав голова Донецької ОДА Павло Кириленко, заступник командувача ООС, генерал-майор Віктор Ганущак, представники музею Революції Гідності, Музею української діаспори, екс-боєць батальйону "Донбас", з яким Марко Паславський воював, і керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість" Андрій Поляков (позивний "Поляк") та інші.

test

Виставка “Нью-Йорк-Іловайськ: вибір” триватиме понад місяць - з 3 липня по 7 серпня цього року. Донецький обласний краєзнавчий музей розташований у Краматорську по вул. Академічна, 84. Більше про режим роботи виставки можна дізнатися за телефоном: (093)052-03-45.

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

vistavka-cilisnist

Краматорськ став другим містом після Маріуполя, де відбувається виставка

foto-vyacheslava-gutiri

Це репетиція перед великою виставкою у Києві

Rid

Вона важлива тим, що розвіює історичні міфи та регіональні стереотипи

коментарі