Важливо :: Життя громади :: 16 липня 2020 12:54 , Олексій Ладика
dnr-separatisy-referendum

У поліції розповіли, скільки справ відкрили проти колишніх найманців “ДНР” у Краматорську у 2020 році

Тих, хто здається добровільно, звільняють від кримінальної відповідальності

За шість місяців 2020 року поліція у Краматорську відкрила кримінальні провадження щодо 63 краматорців, які перебували у лавах терористичної організації “ДНР”. Дев’ятеро з них — жінки.

“Шість років вони приховували свою причетність до бандформувань. Більшість з них добровільно чергували на блокпостах та облаштовували побут бойовиків”, - повідомили у міському відділі поліції.

Так, до правоохоронців звернулося подружжя. Чоловік і жінка розповіли, що під час окупації Краматорська бойовиками “ДНР” перебували у них на “службі”. Подружжя не мало постійного заробітку і якось зустріли біля захопленого виконкому знайомого, який запропонував їм приєднатися до терористичної організації.

Чоловік та жінка здійснювати пропускний режим біля будівлі місцевого виконкому, але свою “службу” закінчили швидко, бо зрозуміли, що їх діяльність є незаконною та тягне за собою кримінальну відповідальність.

У поліції нагадують, що згідно з ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України за участь в незаконних збройних формуваннях бойовикам загрожує до 8 років позбавлення волі. Але тих, хто не скоював тяжких злочинів та здався добровільно, звільняють від кримінальної відповідальності.

“Аби почати нове життя, без постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 050-988-05-93 або 102”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку року Касаційний кримінальний суд Верховного Суду виніс вирок мешканці Краматорська, яку звинувачували у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Жінку засудили до 5 років позбавлення волі.

Інші статті на цю тему

Lymantraitor
babay8

Алєксандр Можаєв брав участь у російсько-українській війні з 2014 року

dnr-kramatorsk

Обидва залишаться на волі попри судимості

коментарі