reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 04 червня 2020 19:10 , Краматорск Пост
remont

У трьох закладах культури Краматорська під час карантину зробили ремонт

Ремонти виконувалися за рахунок місцевого бюджету

У Краматорську під час карантину провели масштабні ремонти у трьох закладах культури – у Художній школі, Школі мистецтв №3 та у Музеї історії Краматорська.

Про це повідомляє Краматорське самоврядування.

У Школі мистецтв №3 зробили ремонт одночасно в одинадцяти навчальних класах – там уклали новий лінолеум та замінили вікна і двері. Окрім того, відремонтували деякі адміністративні приміщення.

У Художній школі на першому та третьому поверхах за два місяці з’явилися нові двері. Також за рік у школі відкрили нові навчальні класи, відремонтували туалетні кімнати, встановили нові двері. За багаторічну історію Художньої школи такий глобальний ремонт проводиться вперше.

У Музеї історії міста життя тривало навіть під час карантину. У деяких залах вперше з 1985-го року провели ремонт. У двох експозиційних залах та холі музею зробили натяжну стелю та виконали монтажні роботи з відновленню сучасного освітлення.

Роботи виконувалися за рахунок коштів міського бюджету.

---------

реклама

Как сделать приятное близкому человеку? Какой подарок сделать? Решение поможет принять интернет-магазин https://mirpodarka.com.ua/. Здесь представлен огромный ассортимент оригинальных подарков.

Інші статті на цю тему

kramatorsk-remont-fasadоv-1

В мікрорайоні Новий Світ почали оновлювати фасади

skwer-рrofsoysow-3

Компания отказалась от выполнения гарантийных обязательств переделать некачественный ремонт фонтана

skwer-рrofsoysow-2

Подрядчик, выполнявший реконструкцию фонтана в сквере Профсоюзов, пояснил «Kramatorsk Post» свою позицию в ситуации с некачественным ремонтом

коментарі