Важливо :: Життя громади :: 21 лютого 2022 15:20 , Краматорск Пост
bezbaryerne-seredovische

У виконкомі Краматорська хочуть встановити ліфт. Що ще планують зробити в мсті для маломобільних груп населення

Міська рада Краматорська планує розглянути програму створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільноїгрупи населення у м. Краматорську на 2022 рік

Проєкт цієї програми опубліковано на офіційному сайті міськради. 

Загальна сума, яку планується витрати з бюджету на реалізацію програми, в проекті рішення поки не прописана, але за сумою вартості заланованих заходів вона може складати понад 12 млн. гривень.

Найкоштовніший захід, який предбачає програма - капітальний ремонт в будівлі виконкому міськради з улаштуванням ліфту. На це пропонується витрати близько 6 млн гривень.

Більшість заходів програми передбачають ремонти вхідних груп будівель з урахуванням потреб маломобільних категорій. Це планується зробити у громадських та адміністративних будівлях, спортивних, культурних, освітніх закладах, лікарнях тощо. Такі ремонти передбачають улаштування пандусів, підйомників, поручнів, плитки та стрічок проти ковзання.

Також багато пунктів програми передбачають заходи по збільшенню доступності міського середовища для незрячих, зокрема - облаштування пішохоних шляхів та перехресть тактильною плиткою. 

Інші статті на цю тему

коментарі