Важливо :: Життя громади :: 05 жовтня 2020 10:32 , Олена Круглова
kovid-4-okt

У Краматорську за минулий вікенд виявлено 174 випадки захворювання коронавірусом

В області 763 випадки захворювання та 5 летальних випадків

П'ять нових смертей від коронавірусної хвороби виявили у Донцькій області впродовж кількох останніх днів, повідомив очільник ОДА Павло Кириленко. Два летальні випадки зафіксовані у Костянтинівці, по одному у Слов’янську, Бахмуті та Маріуполі.

У зведеній статистиці хворих за період з 2 по 4 жовтня додалося 763 осіб: 186 у Маріуполі; 174 у Краматорську; 112 у Слов’янську; 59 у Миколаївці; 37 у Бахмуті; 30 у Мирнограді; 27 у Бахмутському районі; по 14 у Великоновосілківському та Мар’їнському районах; 13 у Добропіллі; 12 у Торецьку; 10 у Селидовому; по 9 у Костянтинівці, Лиманській ОТГ, Волноваському районі та Слов’янському районах; 8 у Вугледарі; 6 у Соледарській ОТГ; по 5 у Нікольському районі та Черкаській ОТГ; по 3 у Святогірську та Мангушському районі; по 2 у Покровську та Нікольському районі; по 1 у Дружківці, Вугледарі, Олександрівській ОТГ, Мар’їнському та Костянтинівському районах.

Павло Кириленко нагадав, що епідемічна ситуація в області поступово погіршується і вже від сьогодні, 5 жовтня, Бахмут, Вугледар і Слов’янський район віднесені до помаранчевої зони.

Краматорськ, Лиман, Мирноград, Маріуполь, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ та Торецьк, Великоновосілківський, Мар'їнський та Покровський райони - до жовтої.

Інші статті на цю тему

koronavirus-kovid-kramatorsk

Під нагляд лікарів на самоїзоляцію відправлено 50 осіб, 1 особу шпиталізовано, 8 осіб одужало

ковид (1)

На самоізоляцію відправлено 43 особи, 1 особу шпиталізовано, одужала 31 особа

koronavirus-v-kramatorske

Минулої доби під нагляд лікарів потрапило 132 хворих на коронавірус, 3 хворих шпиталізовано, 104 особи одужало

коментарі