Важливо :: Життя громади :: 21 вересня 2020 16:03 , Олена Круглова
trevoznaya-knopka-1

У Краматорську з’явилися кнопки екстреного виклику правоохоронців

Тепер в центрі міста повідомити про злочин можна без телефону

Сьогодні, 21 вересня, в рамках впровадження програми «Безпечне місто», у вільному доступі на вулицях Краматорська встановлено та діє чотири кнопки екстреного виклику правоохоронців, повідомив Краматорський відділ поліції Донецької області.

Кнопка «термінового виклику поліції» є елементом системи охоронної сигналізації, який призначений для передачі сигналу тривоги з місця події на центральний пульт спостереження Краматорського відділення поліції охорони. При отриманні такого сигналу місце його подачі встановлюється автоматично куди і спрямовується наряд поліції охорони.

«Тривожні кнопки» помічені інформаційним написом та встановлені в центральній частині міста Краматорськ за наступними адресами:

  1. вулиця Василя Стуса, буд. 45 (магазин «IZONE»);
  2. вулиця Василя Стуса, буд. 54, кіоск «Табак»
  3. бульвар Машинобудівників, буд. 28А, територія автовокзалу, автобусна зупинка, кафе «Арома-Кава»;
  4. вулиця Двірцева, буд. 14, кіоск «Табак».

Якщо на вас скоєно напад або ви стали свідком злочину, то не завжди є можливість використати мобільний телефон для виклику поліції або покликати когось на допомогу. Буває так, що у стресовій ситуації людина при розмові з оператором «102» не може навіть пояснити де саме знаходиться і яка ситуація склалася, що потрібна допомога.

Тепер просто достатньо натиснути кнопку «термінового виклику правоохоронців» і наряд поліції охорони приїде до місця виклику. Без пояснень адреси, причини виклику поліції, без надання своїх даних.

Інші статті на цю тему

murder
policejskij-oficer-gromadi

Краматорська міська рада затвердила Програму «Поліцейський офіцер громади-2021»

smertelne-dtp-kramatorsk

Водій автівки, що скоїла наїзд на велосипедиста, перебував у стані алкогольного сп'яніння і не впорався з керуванням

коментарі